Crazy Driver Taxi Duty 3D 1.3 (Android)

Crazy Driver Taxi Duty 3D

1.3
Crazy Driver Taxi Duty 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Driver Taxi Duty 3D, akan trafikte yolcuları gidecekleri yere ulaştırmaya çalıştığımız aksiyon dolu bir taksi oyunudur.

Crazy Driver Taxi Duty 3D, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir taksicilik oyunudur. Kullanabileceğimiz taksi modelleri arasında Bugatti Veyron, Lamborghini Aventador gibi egzotik spor arabalar mevcut.

Araçlardan yola çıkarak tahmin edebileceğiniz gibi oyun son derece hızlı akan bir atmosfere sahip. Akan trafikte yol alarak ulaşmamız gereken noktaya varmaya çalışmaktayız. Etrafımızda sürekli arabalar olacağı için bunu gerçekleştirmesi çok da kolay olmuyor. Dikkatli olmak ve hızlı reflekslere sahip olmak bir şart.

Oyunda yolda giderken yolcuları arabamıza alıp gidecekleri yere götürüyoruz. Bu aşamada dikkat etmemiz gereken birçok faktör var. Hem hızlı olmalı hem de diğer araçlara çarpmamalıyız. Reflekslerinize güveniyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz.

Açıkçası oyunun grafikleri ortalama seviyelerde. Her ne kadar oynaması keyifli olsa da eksik olduğu noktalar var. Eğer bu tarz oyunlara merakınız varsa Crazy Driver Taxi Duty 3D’yi denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR