Crazy Football 14

Crazy Football 14
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Football 14, Dünya Kupası 2014'e özel olarak hazırlanan ve kupaya katılan takımlardan birini seçerek oynayabileceğiniz eğlenceli bir Android futbol oyunudur.

Crazy Football 14, futbol severlerin çok beğeneceği yeni bir Android futbol oyunudur. 2014 Dünya Kupası'na katılan takımlardan birini seçerek futbol heyecanını yaşamaya hazırsanız bu oyunu hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyundaki grafikler her ne kadar gerçekçi ve etkileyici olsada bir bilgisayar oyunundaki kadar kaliteli değiller. Fakat yinede mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz güzel oyunlardan bir tanesidir.

Oynadıkça bağımlılık yapan bir oyun yapısına sahip olan Crazy Football 14'de 32 takımdan oluşan Dünya Kupası'na katılıyorsunuz. Daha sonra mücadelelere başlayarak rakiplerinizi yenerek kupayı kazanmaya çalışmalısınız. Oyunun kontrolleri ekranınızın sol ve sağ altında bulunan ve Play Station kolundaki tuşları anımsatan tuşlar ile gerçekleştiriliyor. İlk başta ufak bir zorlanma yaşayacak olsanızda, kısa süre içerisinde alışarak oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz futbol oyunları arasında öne çıkanlardan biri olan Crazy Football 14'ü kesinlikle oynamanızı öneririm.

YORUMLAR