Crazy Grandpa 2 1.0.0 (Android)

Crazy Grandpa 2

Crazy Grandpa 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Grandpa 2'de ilk oyunda bıraktığımız yerden maceraya devam ediyoruz fakat bu kez şehir yerine karlı yamaçlarda ilerliyoruz.

Crazy Grandpa oyununun devam niteliğini taşıyan Crazy Grandpa 2 biraz daha farklı bir temaya sahip fakat dinamikler tamamen aynı bırakılmış. Öncelikle bu sefer şehrin yollarında kaykay yapmak yerine karlı dağ yamaçlarında kayak yapıyoruz.

Klasik sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da üç şerite sahip bir yolumuz var ve parmak hareketleriyle bunlar arasında geçiş yapabiliyoruz. Karşıdan engeller geldikçe bunlardan sıyrılmak için şeritler arasında hızlı geçişler yapmalıyız. Bunu yaparken aynı zamanda rasgele yerleştirilmiş olan altın paraları toplamamız gerekiyor. Topladığımız altınların ve gittiğimiz mesafenin toplamını bölüm sonunda elde ettiğimiz puan olarak düşünülebiliriz.

Grafik olarak Crazy Grandpa 2 ilk oyunun üzerine çok fazla bir şey koymuyor. Aslında daha iyi bir modellemeye yer verilebilirmiş. Yine de Crazy Grandpa 2 temel olarak mizah üzerine kurulmuş ve bunu da başarıyla yerine getiriyor. Siz de boş vakitlerinizi değerlendirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Crazy Grandpa 2’yi denemelisiniz.

YORUMLAR