Crazy Taxi: City Rush 1.0.1 (Android)

Crazy Taxi: City Rush

Crazy Taxi: City Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,724

  • Üretici

    SEGA

Crazy Taxi: City Rush eğlenceli bir taksi kullanma oyunudur

Crazy Taxi: City Rush, SEGA'nın ünlü taksi kullanma oyunu serisi olan Crazy Taxi'nin mobil cihazlar için geliştirilmiş yeni oyunudur. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Crazy Taxi: City Rush'da bir taksinin koltuğuna oturarak yolcularımızı gitmek istedikleri noktalara en kısa süre içirisinde ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu iş için zamana karşı yarışmaktayız ve önümüze çıkan rampalardan havaya uçarak keskin virajlardan heyecan verici dönüşler yapmaktayız. Şehir içinde en hızlı şekilde yolcularımıza hizmet verdiğimiz oyunda zamanın yanında en büyük rakibimiz ise trafik. Trafikteki araçlara çarpmamız takisimizin daha yavaş gitmesi ve daha az para kazanmamız demek. Ayrıca yol üzerindeki altınları toplayabiliyoruz ve ek puan kazanabiliyoruz.

Crazy Taxi: City Rush, mobil cihazlar için yayınlanan bir önceki Crazy Taxi oyunuyla karşılaştırıldığında büyük değişiklikler içeriyor. Crazy Taxi: City Rush bir önceki oyundaki serbestliği taşımamakta. Crazy Taxi'de yoldan oyuncuları topluyorduk ve yolcuları istedikleri yere ulaştırıyorduk. Yeni oyunda ise yolcuları yoldan toplamıyoruz, oyuna yolcular aracımızdayken başlıyoruz. Crazy Taxi: City Rush daha çok sonsuz kaçış oyunlarına benzeyen bir yapıya sahip. Oyun kontrollerinde de büyük değişiklik söz konusu. Artık taksimizi parmağımızı ekranda sürükleyerek yönetiyoruz.

Crazy Taxi: City Rush, Crazy Taxi serisinde ilk olarak taksinizi modifiye etmenize, görünümünü değiştirerek motorunu güçlendirmenize imkan tanıyor.

YORUMLAR