Crazy Taxi King 3D 1.6 (Android)

Crazy Taxi King 3D

1.6
Crazy Taxi King 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GTA serisine benzeyen bu oyunda çılgın bir taksi şoförünü kontrol ederek yolcuları gidecekleri yere götürmeye çalışıyoruz.

Crazy Taxi King 3D adından da anlaşılacağı gibi son derece çılgın bir taksinin kontrolünü ele aldığımız ve GTA serisine benzer özellikler yaşıyan keyifli bir araba sürme oyunudur. Üç boyutlu ve detaylı grafiklerin görev yaptığı oyunda yolcularını gidecekleri yerlere yetiştirmeye çalışan bir taksi şoförüne hayat veriyoruz.

Oyunda başarılı olmak için birçok farklı bileşene dikkat etmemiz gerekmekte. Yeri geldiğinde sabırlı, yeri geldiğinde gaz pedalına sonuna kadar basarak görevleri tamamlamalıyız. Oyunun en büyük artılarından birisi de zihni yormayan basit bir yapıya sahip olması. Çoğu aksiyon oyununda göz yoran grafikler ve hikaye kullanılır. Fakat bu oyunda odak noktası tamamen eğlence ve oyunseverlere keyifli dakikalar yaşatmak.

Oyunda sol üst köşede radar, sol alt köşede yönlendirme ve sağda da kamera değiştirme butonu bulunuyor. Farklı kamera açıları arasından istediğinizi seçebilir ve oyuna o şekilde devam edebilirsiniz. Grafik kalitesi olarak sınıfta kalmasa da birinici de değil. Ortalama diyebiliriz. En nihayetinde basit ve sade bir mobil oyun.

Yine de hız yapabileceğiniz, şehrin sokaklarında özgürce dolaşabileceğiniz keyifli bir araba sürme oyunu arıyorsanız, Crazy Taxi King 3D'yi mutlaka denemelisiniz.