Crime Files 1.0.2 (Android)

Crime Files

Crime Files
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crime Files, cinayet işledikten sonra kaçan bir suçluyu dedektif olarak bulmanızı amaçlayan bir bulmaca oyunudur.

Sürekli dedektif filmleri izliyor ve suçları çözme çalışıyorsanız Crime Files oyunu tam size göre. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Crime Files sayesinde artık siz de bir dedektifsiniz.
Şehrinizde bir cinayet işlenmiş ve suçlu oldukça profesyonel. Olay yerinde hiçbir iz bırakmayan suçluyu güvenlik güçleri bulamıyorlar. Fakat bu cinayetin de çözülmesi gerekli. İşte tam bu esnada siz devreye giriyorsunuz. Olayın sadece sizin tarafınızdan aydınlatılacağına inanan güvenlik güçleri, cinayeti çözmeniz için sizi yönlendiriyor. Hadi hemen görev başına!
Cinayetin işlendiği evi tüm ayrıntısıyla dolaşın ve suçluya dair ipuçları bulmaya çalışın. Her suçlu ipucu bırakır derler, bu ipucunu da ancak siz bulabilirsiniz. Crime Files oyununda evin her yerini dikkatli bir şekilde araştırmanız gerekli. Evin içerisinde mutlaka diğer güvenlik güçlerinin görmediği bazı ayrıntılar olmalı. Bu ayrıntıları bulun ve hemen olayı çözün.

Mantık ve dikkat isteyen Crime Files, boş zamanlarınızda vakit geçirebileceğiniz oldukça etkili bir oyun. Fakat bir cinayeti aydınlatmaya çalıştığınız için oyun size biraz korkutucu gelebilir. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız, Crime Files’i de hemen şimdi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR