Cristiano Ronaldo Keyboard 3.0.53.334 (Android)

Cristiano Ronaldo Keyboard

Cristiano Ronaldo Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cristiano Ronaldo Keyboard uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca mesajlar yazabilirsiniz.

Cristiano Ronaldo Keyboard uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri ücretsiz klavye uygulamaları arasında yer alıyor. Adından da anlayabileceğiniz gibi Cristiano Ronaldo'nun kendi ürettirdiği bu klavye uygulaması, oldukça geniş kullanım seçenekleri sayesinde diğer klavye uygulamalarını da pek aratmıyor diyebilirim.

Uygulamada Türkçe desteği mevcut ve bunun yanında onlarca farklı dil seçeneğinin de olması sayesinde hangi dilde yazı yazmak istediğinizin pek de önemi kalmıyor. Uygulamanın temel olarak sunabildiği yazım yardımcılarını kısaca listelemek gerekirse;

  • Otomatik yazım ve tarz kontrolü
  • Uygun harf yerleşimleri
  • Otomatik kelime tamamlama
  • Kullanıcı kelimelerini öğrenme
  • Sonraki kelimeyi tahmin etme

Uygulamada yer alan otomatik tahmin ve yazım kontrolü araçlarının diğer klavye uygulamalarıyla benzer bir şekilde çalıştıklarını söyleyebilirim. Ancak tarz kontrolü adlı aracın biraz daha farklı bir işleve sahip olduğu kesin. Tarz kontrolü asistanı sayesinde bir şeyler yazarken yanlışlıkla kötü anlama gelen kelimeleri kullanmanız önleniyor ve böylelikle utanç duymanıza sebep olacak mesajların gönderimi imkansız hale geliyor. Tabii ki dilerseniz bu önlemi kapatmak ve istediğiniz gibi mesajlar göndermek de mümkün.

Oldukça hızlı ve verimli bir şekilde çalışan uygulama, envai çeşit mesajlaşma, iletişim ve sosyal medya uygulamasıyla da sorunsuzca uyum içerisinde tüm fonksiyonlarının kullanımına izin veriyor. Yeni bir klavye uygulaması arayanlar Cristiano Ronaldo Keyboard'a göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR