Croc's World 2 1.0 (Android)

Croc's World 2

1.0
Croc's World 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Croc's World 2, dünya genelinde milyonlarca kişiye ulaşmayı başarmış platform oyunu.

Croc’s World 2, efsane platform oyunu Super Mario’dan esinlenerek hazırlanmış ve boş zamanlarınızda kafa yormadan oynayabileceğiniz oyunlar arasında kesinlikle yer vermeniz gerektiğini düşündüğüm bir mobil oyun.

İster tabletinizde isterseniz de akıllı telefonunuzda akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz bir platform oyunu arıyorsanız Croc’s World 2’ye bir şans vermelisiniz. Sadece zıplama ve koşmaya dayanan bir oynanış sunuyor ancak oynarken büyük keyif alıyorsunuz. Minik timsah Croc’un yengeçlerle, salyangozlarla, arılarla dolu dünyasında geçen oyunda ateş arasından sıyrılmamızı sağlayan yangın kaskı, taş blokları kırmamızı sağlayan kask, daha hızlı koşmamızı sağlayan ayakkabılar, 10 saniyeliğine de olsa yenilmez olmamızı sağlayan kalkan gibi çok sayıda ilginç öğe yer alıyor.

Gece gündüz, yer altı ve yer üstünde çok ilginç mekanları gördüğümüz oyunda bölüm sonu canavarları da unutulmamış. Sayıları oldukça fazla olan ufak yaratıkları öldürdükten sonra ortaya çıkan 4 farklı türde dev ölümcül hayvanlar oyunu zorlaştıran daha keyifli hale getiren etmenler arasında.

Super Mario, Sonic gibi oyunları beğenerek oynayan biriyseniz Croc’s World 2’yi kesinlikle eş geçmeyin derim.

YORUMLAR