Crystal Crusade (Android)

Crystal Crusade

Crystal Crusade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crystal Crusade, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Crystal Crusade, enteresan bir oynanışa sahip olsa da mükemmel bir eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, hem eşleştirme oyunu deneyimi yaşayacak hem de savaş arenasında kendinizi ve ordunuzu yöneteceksiniz. Şimdi dilerseniz bu oyuna biraz daha yakından bakalım.

Öncelikle oyunun neyi konu edindiğini anlatarak başlayalım. Zira bildiğimiz eşleştirme oyunlarına pek benzemiyor. Bildiğiniz üzere yüzlerce seviyeden oluşan bu tür oyunlar, genellikle bütün yaş aralıklarına hitap eder ve basit bir amaç güder. Nedir bu amaç? Yapabildiğimiz en iyi hamleleri yapıp, en yüksek skorlara ulaşmak ve yüzlerce seviye arasından gidebildiğimiz yere kadar gitmek.

Crystal Crusade bu bakımdan muadillerinden ayrılıyor ve sizlere çeşitli görevler vererek hem eşleştirme oyunu deneyimi hem de savaş arenası sunuyor. Eşleştirme aşamasında sizden istenilenleri doğru bir şekilde yaparak görevleri tamamlamalısınız, daha sonra savaş arenasına geçiliyor ve kozlar paylaşılıyor. Bir önceki aşamada kazandığınız ödüller karakterlerinizi ve askerlerinizi güçlendirmek için kullanılıyor. 100'ün üzerinde birbirinden ilginç bölümle karşı karşıya kalacaksınız.

İlginç bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler Crystal Crusade oyununu ücretsiz indirebilirler. Ben her anlamda başarılı buldum, sizlerin de denemesini kesinlikle öneririm.

NOT: Oyunun versiyonu ve boyutu cihazınıza göre değişiklik göstermektedir.