Cube Critters 1.0.7.3029 (Android)

Cube Critters

Cube Critters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Critters, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Cube Critters, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Renkli görsellere ve grafiklere sahip olan oyunda birbirinden zorlu bölümlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Gerçek oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir oyun olan Cube Critters, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Birbirinden zorlu labirentlere ve mini oyunlara sahip olan oyunda becerilerinizi sınıyor ve zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Dünya çapındaki tüm oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Farklı karakterlerin de yer aldığı oyunda engellerin üstesinden gelmelisiniz. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız Cube Critters tam size göre diyebilirim. Benzersiz bir dünyada geçen oyunda 3 boyutlu bir deneyim de yaşayabiliyorsunuz. Özel güçlerinizi kullanarak zaman kazanabileceğiniz oyunu sakın kaçırmayın.

Cube Critters oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.