Cube Space

Cube Space
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Space, hem zorlu hem de bir o kadar eğlenceli olan güzel bir Android bulmaca oyunu.

Cube Space, Android telefon ve tablet sahiplerinin satın aldıktan sonra oynayabileceği en iyi Android bulmaca oyunlarından bir tanesi. Oyun içerisinde 70 farklı bölüm bulunuyor ve her birinin kendine özel yapısı ve heyecanı bulunuyor.

3 boyutlu bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve Android mobil cihaza sahipseniz bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Oyun genel olarak kaliteli olması dışında harika grafiklere sahip. Takım yıldızlar halinde oluşan küpler ile oynayacağınız oyun sayesinde beyin jimnastiği yaparak kendinizi de geliştirebilirsiniz. Düzenli olarak oynadığınızda siz de daha hızlı düşünmeye başladığınızın farkına varabilirsiniz.

Oyunda önemli olan yapacağınız hamlelerin doğruluğu. Bu nedenle hamle yapmadan önce dikkatli düşünmenizi ve akıllı olmanızı tavsiye ederim. Oyun kolay gibi görünüyor olsa da oynaması oldukça zor. Özellikle ilk bölümleri aştıktan sonra daha da zorlaştığına tanık olacaksınız ama hemen pes etmemeniz gerekiyor. Eğer satın alırsanız mutlaka bitirene kadar oynamalısınız.