Cut the Rope: Magic (Android)

Cut the Rope: Magic

Cut the Rope: Magic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cut the Rope: Magic, Om Nom'un kötü sihirbazlarla macerasını konu alan bulmaca oyunu.

Cut the Rope: Magic, şekerleme gördüğünde göz bebekleri yerinden fırlayan sevimli canavarımız Om Nom’un yeni macerasını konulan bulmaca oyunu. Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirip satın alım yapmadan keyifle oynayacağımız yeni Cut the Rope oyununda şekerlemelerimizi çalan kötü sihirbazların peşine düşüyoruz.

Dünya genelinde en çok oynanan bulmaca oyunlarından Cut the Rope’un yenisinde milyonların sevgilisi şeker canavarı Om Nom’un yeni yetenekler kazandığını görüyoruz. Şekerlemeleri silip süpüren karakterimiz farklı hayvanlara dönüşerek oturduğu yerden şekerlemeyi mideye indirmekten fazlasını yapıyor. Kuş şeklini alarak tuzakların üzerinden uçarak kendisini kurtarabiliyor, bebek şeklini alarak girilmesi zor yerlere kendisini sokabiliyor, balık şeklini alarak derinlerde şekerleme avına çıkabiliyor, fare şeklini alarak şekerlemeleri hassas burnuyla kolaylıkla bulabiliyor.

Çok daha hareketli olduğumuz ve üzerinde her zamankinden fazla düşünerek geçebildiğimiz 100 yeni bulmaca içeren yeni Cut the Rope oyununda yıldızlar büyük önem taşıyor. Yıldızları toplayarak dönüşüme uğrayıp tuzakları atlatabiliyoruz. Serinin diğer oyunları gibi sadece puan kazandırmıyor da diyebilirim.

YORUMLAR