DATA WING 1.0.5 (Android)

DATA WING

DATA WING
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DATA WING, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve veri iletimi temasıyla yarış oyunu mekaniklerini başarıyla harmanlayan bir yarış oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen DATA WING mobil oyunu daha önce görülmemiş tarzda iki boyutlu bir yarış oyunudur.

Hikaye bazlı iki boyutlu bir yarış oyunu olarak değerlendirilen DATA WING mobil oyunu yarış oyunu denildiğinde ilk akla gelen araçların aksine bilgisayar verisi iletimine dayalı bir oyundur. Hikaye bazlı bir oyun olan DATA WING mobil oyununda Anne adıyla kodlanan bir komut kaynağı bulunmakta ancak Anne’den gelen komutlar sistemin saldırıya uğraması sonucu mantıksız hale gelmiştir. Bu durumda zamana karşı yapılan veri yarışında doğru komutları iletmeye çalışacaksınız.

Neon ışıklarla oluşturulan bir pistte bilgisayar imlecini bir araç gibi kullanarak hızla bitime ulaştırmalısınız. İmleçlerin kontrolünün çok da kolay olmadığını belirtelim ki sıklıkla duvarlara sürterek ivme kaybedebilirsiniz. Ancak alıştıktan sonra liderlik tablolarını zorlayabilirsiniz. Keyifle oynayacağınız sıra dışı yarış oyunu DATA WING’i Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR