Daybreak 3.0 (Android)

Daybreak

3.0
Daybreak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Daybreak, Android cihazları üzerinde Hola Launcher kullanan kullanıcılar için sunulan ücretsiz ve resmi bir tema uygulaması.

Daybreak, Android platformu üzerindeki en popüler launcher uygulamaları arasında yer alan Hola Launcher için geliştirlen ücretsiz ve son derece şık bir Android tema uygulaması. Hola kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu temada gecen yeni bir güne geçiş görüntüsü mevcut fakat görüntüsü gerçekten çok şık.

Kişiselleştireye önem veren kullanıcılardan biriyseniz ve Hola Launcher kullanıyorsanız, bu uygulamayı da cihazınıza yükleyerek farklı bir tema deneyebilirsiniz. Fakat uygulama Hola Launcher olmazsa tek başına çalışmıyor. Yani uygulamayı yükleyerek tema yüklemesini sağlayamazsınız.

Hola'nın geliştirici ekibi tarafından hazırlanan resmi bir uygulama olan Daybreak'i hemen indirip Hola Launcher ile birlikte deneme fırsatını bulabilirsiniz. Bu şekilde bir çok farklı temayı ücretsiz olarak kullanıcılara sunan Hola, böylece kullanıcılarının sınırlı sayıdaki temalarla kısıtlı kalmasının önüne geçiyor ve onlara Hola Launcher'ı kullanma sebebi veriyor. Farklı temalar denemeyi seviyorsanız Daybreak'i kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR