Tablet Market

Tablet Market

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,473
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici tabapps

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz yeni uygulama keşfetme uygulamasıdır.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz o kadar çok uygulama ve oyun seçeneği var ki, aralarından hangisini indirmek istediğinize karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bir de tabletiniz varsa ona uygun uygulama ve oyunları bulmakla uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.

Fakat artık bununla uğraşmanıza gerek kalmadı çünkü Tablet Market bunu sizin için yapıyor. Tablet Market, Android işletim sistemli tabletlerle uyumlu oyun ve uygulamaları sizin için keşfeden çok kullanışlı bir uygulama.

Çok fazla detaylı seçeneği ve özelliği olmasa da işini düzgün yapan uygulama Google Play'i araştırıp Tablet uyumlu uygulamaları çıkarıyor.  Honeycomb, ICS, Jelly Bean ve Kit Kat Tabletlerde kullanabileceğiniz uygulama ve oyunları çıkaran uygulama çok kullanışlı.

Bu ücretsiz versiyonu olduğu için reklam içeriyor fakat eğer reklamları kaldırmak isterseniz Pro versiyonunu satın alabilirsiniz. Eğer siz de tabletlerinizde kullanmak için yeni uygulamalar ve oyunlar keşfetmek istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.