Dead Among Us 1.3.1 (Android)

Dead Among Us

Dead Among Us
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Among Us mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

Dead Among Us eğer zombilerle çevrilmiş bir dünyada hayatta kalma mücadelesi vermek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Dead Among Us'da gizli deneyler sonucu üretilen bir biyolojik silahın beklenmedik bir kaza sonucu şehre yayılmasıyla başlayan olaylar konu alınıyor. Ceres adlı sözü geçen virüs bir insana bulaştığında onun kontrolden çıkmasına ve insan etine açlık duymasına sebep oluyor. Ceres'in üretildiği laboratuarda yaşanan patlama bu ölümcül virüsü insanlara bulaştırıyor ve kısa sürede yayılarak zombilerin şehri istila etmesine neden oluyor.

Biz Dead Among Us'da oyuna eskiden olimpiyatlarda madalya kazanmış bir okçu olarak katılıyoruz. Oyunda yeteneklerimizi masum insanları zombilerden kurtarmak veya bilim adamlarına Ceres virüsünü durduracak ilacı keşfetmeleri için zaman kazandırmak amacıyla kullanıyoruz. Klasik bir FPS oyunu olan Dead Among Us'da ok ve yayımızla zombilere nişan alıyoruz ve onları vurarak zamanında durdurmaya çalışıyoruz.

Ortalama grafik kalitesine sahip olan Dead Among Us tek parmağınızla kolayca oynayabileceğiniz eğlenceli bir zombi oyunu olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR