Dead Defence 1.4.2 (Android)

Dead Defence

Dead Defence
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Defence heyecan dolu bir kule savunma oyunudur

Dead Defence Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve stratejik yapısıyla ön plana çıkan bir kule savunma oyunudur.

Dead Defence'de herşey birkaç ay önce bilinmeyen bir kaynaktan gezegen geneline yayılan bir virüs ile başlıyor. Bu tanımlanamayan virüs insanları kısa süre içerisinde kontrolü altına alıyor ve onları birer benliksiz etobura çeviriyordu. Virüs nedeniyle kendini kaybeden insanlar tamamen bilinçsizce hakereket ederek sağlıklı insanlara saldırıyor ve dehşet saçıyordu. Bilim adamlarının bu virüsü durdurmak için yaptığı çalışmalar başarısız olmuş, hatta virüs daha da güçlenmiş ve işler tamamen kontrolden çıkmıştır. İşte biz bu karanlık durumda insanları kurtarmak için özel birliklere komuta eden bir kumandanı yönetiyoruz.

Dead Defence klasik kule savunma dinamiklerini bizlere sunarken bu türe güzel eklentiler yapıyor. Oyunda üzerimize akın akın saldıran yaratıkları savaş alanına yerleştireceğimiz savunma kuleleriyle durdurmaya ve üssümüzü korumaya çalışıyoruz. Bu iş için fakrlı özelliklere sahip savunma birimleri kullanabilmekteyiz ve yaratıkları öldürdükçe sahip olduğumuz birimleri geliştirebilmekte ve daha etkili hale getirebilmekteyiz.Oyunu renkli kılan öğe ise heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları.

Dead Defence oldukça kaliteli garfikleri de kullanıcılara sunuyor.

YORUMLAR