Deadly Association 1.045 (Android)

Deadly Association

Deadly Association
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deadly Association zorlu bulmacalara yer veren bir macera oyunudur

Deadly Association, point and click türündeki Syberia ve Dracula serisi gibi başarılı yapımlarıyla tanınan Microids firması tarafından geliştirilmiş olan bir başka macera oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirererek oynayabileceğiniz bir oyun olan Deadly Association'da bir dedektifin kontrolünü ele alarak gizemli bir cinayetin arkasındaki sır perdesini aralamamız gerekiyor. Oyundaki bütün olaylar Nancy Boyle adlı geç bir kadının ölü bulunmasıyla başlıyor. Geçmişinde herhangi bir suça karışmamış olan Nancy Boyle Brooklyn'deki evinin yakınlarında yarı çıplak bir şekilde ölü bulunmuştur. Olay yeri inceleme dedektifleri olan Chloe ve Paul bu davaya atanmışlardır. Fakat kendilerini bu davada ne beklediğinin farkında değillerdir. Biz de bu davada ikilimize kıvuzluk ederek cinayeti aydınlatmaya çalışıyoruz.

Deadly Association klasik bir point and click macera oyunu olarak tanımlanabilir. Oyunda hikaye örgüsünde ilerleyebilmek için karşımıza çıkan zorlu bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bu bulmacaları çözebilmek için ise ipuçlarını birleştirmemiz gerekiyor. Oyundaki her sahnede karşımıza detaylı bir şekilde incelememiz gereken yerler çıkıyor. Bu mekanlarda ipuçlarını ortaya çıkarabilmek için algılarımızı açmamız gerekmekte. Oyun içerisine mini oyunlar da serpiştirilmiş.

Deadly Association'ın grafikleri yüksek kaliteli çizimler ile gerçek fotoğrafları birleştiriyor. 2 boyutlu olan oyun hemen hemen her Android cihazda rahatça çalışıyor.

YORUMLAR