Death Moto 3 1.2.3 (Android)

Death Moto 3

Death Moto 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Death Moto 3, motosikletimizle kalabalık şehir yollarında yarışlar yaptığımız aksiyon odaklı bir yarış oyunu.

Death Moto 3, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış, aksiyon dozu yüksek bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor.

Hiçbir ücret ödemeden indirebildiğimiz bu oyunda hem motosikletimizle geniş caddelerde hız yapıyor hem de düşmanlarımızı devre dışı bırakmaya çalışıyoruz.

Sadece yarış üzerinde odaklanmayıp aksiyon temasına da yer vermesi oyunun hoşumuza giden noktaları arasında. Sıradan yarış oyunları bir süre oynadıktan sonra sıkıcı bir hal alıyorlar fakat Death Moto 3'te kullanılan yoğun çatışma ortamları ve durumları oyunun etkileyici atmosferine önemli katkılarda bulunuyorlar.

Rakiplerimize karşı verdiğimiz bu mücadelede kullanabileceğimiz farklı tipte silahlar var. Ekranın sağ tarafında bulunan butonları kullanarak silahımızı kullanabiliyoruz. Bazı silahlar yakın mesafede etkiliyken bazıları uzun menzilli. Bu yüzden silaha göre pozisyon almak son derece önemli.

Oyunun grafikleri bu tarz bir oyundan beklenen kaliteyi karşılıyor hatta aşıyor bile. Özellikle hız yaparken ortaya çıkan efektler son derece etkileyici.

Eğer yarış ve aksiyon oyunu öğelerini aynı potada eriten bir oyun arayışındaysanız Death Moto 3'ü denemelisiniz.