Death Moto 4 1.0.8 (Android)

Death Moto 4

Death Moto 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Death Moto 4 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Death Moto 4 hem yüksek hız yapıp hem de aksiyoa dalmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Death Moto 4'de oyuncular oldukça zorlu yarışlara katılıyorlar. Bu yarışlarda katılımcılar ölümüne yarışmaktalar. Biz de rakiplerimiz karşısında üstüne gelebilmek ve bitiş çizgisinden ilk geçebilmek için çabalamaktayız.

Death Moto 4'te oyuncular farklı motorları kullanabilmekteler. Oyunda yarışları kazanadıkça yeni motorların kilidini açabilmekteyiz. Ayrıca kullandığımız motorları geliştirebilmemiz ve daha güçlü ve hızlı hale getirebilmemiz de mümkün. Oyunda motorlarımıza makinalı tüfekler ve hatta roketler gibi uçuk silahlar monte edebiliyor, bu silahları kullanarak düşmanlarımızla savaşabiliyoruz.

Death Moto 4 içinde heyecan dolu kovalamacalar bizi bekliyor. Oyun içinde yer alan nitro gibi özelliklerle heyecanın dozunu da artırabiliyoruz. Oyunun tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR