Death Moto 5 1.0.7 (Android)

Death Moto 5

Death Moto 5
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu parkurlarda eğlenceli motosiklet yarışları yapabileceğiniz, enfes bir yarış oyunudur.

Mobil platformda yarış oyunları kategorisinde yer alan Death Moto 5, heyecan dolu motosiklet yarışları yapabileceğiniz eşsiz bir oyun olarak dikkat çekmektedir. 

Göz kamaştıran grafiklerin ve efektlerin bolca kullanıldığı bir oyundur. Oyun içerisinde yarışlarda kullanabileceğiniz onlarca farklı motosiklet yer almaktadır. Ayrıca yarışların yapıldığı birbirinden güzel birçok farklı bölüm bulunmaktadır. Yarışlarda kazanacağınız paralar ile farklı motosikletlerin ve bölümlerin kilidini açabilirsiniz.

Kolay ve basit kontrolü ile bıkmadan oynayabileceğiniz bu oyunda, birbirinden güzel motosikletlerle keyifli bir sürüş deneyimine sahip olabilirsiniz. Zorlu rakipleri geçip, yoldaki araçlara çarpmadan bitiş çizgisine ulaşmalısınız. Araçlara ve diğer yarışçılara yaklaşıp yanlarından hızlı geçişler yaparak, ekstra puanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca beraber yarıştığınız motosikletleri saf dışı bırakarak, daha fazla puana ve paraya sahip olabilirsiniz.

Android ve İOS sürümü ile her iki platformda da rahatlıkla oynayabileceğiniz Death Moto 5, tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. 10 binlerce yarış sever tarafından keyifle oynanan ve her geçen gün daha fazla kullanıcının dikkatini çeken bu oyun ile sizde macera dolu yarışlara katılabilirsiniz. 
 

YORUMLAR