Death Moto 1.1.4 (Android)

Death Moto

Death Moto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunudur.

Death Moto, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve farklı bir motor yarış oyunudur. Size kısaca şunu söyleyebilirim ki, Death Moto'da oynadığınız karakterlerle yollarda karşılaşmak istemezsiniz.

Death Moto, motor yarışını farklı bir göreve dönüştüren enteresan bir oyun diyebilirim. Oyunda bir motorcuyla yolda ilerliyorsunuz fakat yolda sizden başka motorcu olmasını istemiyorsunuz. Bu yüzden de karşınıza çıkan bütün motorculara elinizdekileri fırlatıp öldürmeye çalışıyorsunuz.

Çılgın bir motor sürücüsü olarak oynayacağınız oyunda yolda ilerlerken karşınıza çıkan bıçak, şişe gibi malzemeleri toplamanız gerekiyor. Çünkü diğer motorculara bunları fırlatmak için kullanıyorsunuz.

Arabalardan rahatsız olmayan çılgın motorcumuzu yalnızca diğer motor sürücüleri rahatsız ediyor. Yolların tek motorlu hakimi olmak isteyen kahramanımızın, diğerlerine elindeki malzemeleri fırlatarak yok etmeye çalışırken aynı zamanda kazalardan da kaçınması gerekiyor.

Oyunun kontrolleri de gayet kolay diyebilirim. Tek yapmanız gereken sağa sola motoru kaydırıp diğer motorlara nişan aldığınız anda ekrana dokunmak. İsterseniz zaman zaman ekrana parmağınızla basılı tutarak da motoru hızlandırabiliyorsunuz. Fakat bu süper hız çok uzun sürmüyor, nitrojeniniz bittiği zaman yavaşlıyorsunuz.

Oyunda kullanabileceğiniz üç farklı motor var fakat iki tamesinin kilidini açtırmanız gerekiyor. Ayrıca 3D sorunsuz grafikleri de oyunun bir diğer artısı. 10 milyondan fazla indirilen bu motor yarışı oyununu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR