Death Race: Crash Burn 1.2.10 (Android)

Death Race: Crash Burn

Death Race: Crash Burn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Death Race: Crash Burn, rakipleriniz ölümüne bir yarışa girerek onları yok etmeye çalışacağını aksiyonu bol bir Android yarış oyunu.

Death Race: Crash Burn, adından da anlayacağınız üzere ölümüne bir yarış oyunu. Yarış arabaları üzerindeki silahlar ile rakiplerinizi yok etmeniz gereken oyun, Android telefon ve tablet sahipleri tarafından ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Grafik ve oyun kalitesi açısında değerlendirdiğimde, günümüzdeki modern araba yarışı oyunlarının gerisinde kalmasına rağmen, boş vakitlerinizde heyecan ve eğlence istiyorsanız denemenizi tavsiye ederim.

Rakip yarış arabaları dışında oyunda savaşacağınız bosslar bulunuyor. Bu bossları yenebilmek için arabanızın özelliklerini güçlendirmeniz gerekiyor. Yoksa bir hurda sahibi olabiliyorsunuz. Kazandıkça deneyim puanı ve para kazandığınız oyunda rakiplerinize acımayarak hepsini yok etmeniz gerekiyor. Böylece sürekli arabanızı geliştirip güçlendirebilir ve tam bir ölüm makinesine sahip olabilirsiniz.

Yarışlar içerisinde yollardaki bombaları atlatmak için fren kullanmanız gerekiyor. Yoksa arabanız sürekli hasar alıyor. Modifiyeli araçlara ilginiz varsa ve heyecanlı araba yarışı oyunlarını seviyorsanız, Death Race'i Android cihazlarınıza hemen indirip mutlaka bir göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR