Death Rider

Death Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Death Rider hayatta kalmaya çalıştığımız bir yarış oyunudur

Death Rider hem araba yarışı hem de aksiyonu birleştiren ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Parlak boyaya ve çelik jantlara sahip yarış arabalarını kullanıp birinci olmak için yarıştığınız yarış oyunlarından sıkıldınız mı? O zaman Death Rider tam olarak da aradığınız oyun olacaktır. Death Rider'de tam anlamıyla ölümüne yarışıyorsunuz. Oyundaki temel hedefiniz birinci olmak değil; oyundaki hedefiniz hayatta kalan tek araba olmak. Bu iş için sadece arabamıza ve hızımıza sahip değiliz, emrimize birçok fakrlı silah seçeneği sunuluyor. 

Death Rider'da tatmin edici 3 boyutlu grafikler yer alıyor. Oyunda 10 farklı arabadan birini kullanabiliyoruz. Arabaların arasında klasik tarzda spor arabaların yanında otobüsler, jipler ve hatta otobüsler yer alıyor. Bu silahlara roket atarlar ve hatta ısı güdümlü füzeler eklenmiş. Death Rider'da kural yok, yarışırken kuralı siz koyuyorsunuz ve her türlü pisliği yapabiliyorsunuz. Oyunda oyunculara 2 farklı kontrol sisteminden birini seçme imkanı sunuluyor.

Eğer yarış oyunlarını ve aksiyonu seviyorsanız Death Rider hoşunuza gidecektir.