Death Tour- Racing Action Game 1.0.37 (Android)

Death Tour- Racing Action Game

Death Tour- Racing Action Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aracımızı silahlarla donatacak ve rakiplerimizi etkisiz hale getireceğiz.

Pragmatix tarafından mobil platforma geliştirilen Death Tour- Racing Action Game, oyunculara aksiyon dolu dakikalar sunuyor.

Diğer yarış oyunlarının dışına çıkarak hem yarışı hem de savaşı oyunculara sunan yapım, oldukça etkileyici grafiklere sahip. Oyun içerisinde araçlarımıza silahlar takabilecek ve rakiplerimizi saf dışı bırakabilmek için bu silahları kullanabileceğiz. Sürükleyici yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yapım, mobil platformun en iyi aksiyon oyunlarından birisi olarak gösteriliyor.

Oyunculara modifiye imkanı da veren yapım, araçlara birbirinden farklı silahlar ile donatma ve daha etkili bir hale getirmemiz için oldukça zengin bir içerikten oluşuyor. Bünyesinde çok sayıda farklı araç bulunduran yapım, Twisted Metal, Flatout, Mad Max, Vigilante 8 ve Carmageddon tarzı oyunların en iyi özelliklerine sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Çeşitli oyun modlarının yer aldığı oyunda, birbirinden farklı görevleri yerine getirecek ve ödüller kazanacağız. Hikaye eşliğinde sürecek olan yapım da, hayatta kalmaya çalışacak ve diğer araçları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Modern konsol grafiklerinde yarış oyunu oynamak istiyorsanız, Death Tour’u denemenizi tavsiye ederiz.