Defenders 2 (Android)

Defenders 2

Defenders 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defenders 2, kule savunma ve kart toplama türlerini birleştiren harika bir Android oyunu.

Defenders 2, kule savunma ve kart toplayarak ilerlenen oyunlara ilginiz varsa Android cihazınıza kesinlikle indirmeniz gerektiğini düşündüğüm bir oyun. Yeraltında yaşayan kızgın yaratıkların koruduğu sırlarla dolu topraklarda gezindiğimiz oyun temelinde savunma ve saldır üzerine kurulu, son derece sürükleyici bir yapım olduğunu baştan belirtmem gerek.

Kule savunma ve kart toplama oyunlarını başarılı bir şekilde harmanlayan Prime World: Defenders’ın devamı niteliğinde hazırlanan Defenders 2’de yeraltında yaşamanı sürdüren ceset yiyiciler, hayaletler gibi birbirinden korkunç görünen iğrenç görünümlü yaratıklarla karşılaşıyoruz.

Bu yaratıklar tarafından korunan hazinelerle dolu topraklarda gezintiye çıkıyoruz. Tabii ki yolumuzda karşımıza çok sayıda düşman çıkıyor. Bu düşmanların tamamen gerçek oyunculardan oluşması oyundaki heyecan dozunu ikiye katlıyor. Kuleleri toplamanın dışında sahip olduğumuz kuleleri de çok iyi korumamız gerekiyor. Ekranda çıkan direktifler doğrultusunda saldırılarımızı gerçekleştiriyor veya savunma yapıyoruz. Başka bir deyişle açık dünya strateji oyunu beklentiniz olmasın.

YORUMLAR