Defenders (Android)

Defenders

Defenders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defenders yüksek kaliteli bir kule savunma oyunudur

Defenders eğer strateji oyunlarını seviyorsanız tavsiye edebileceğimiz, türünün en iyileri arasında yer alan bir kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Defenders, Prime World evreninde geçen bir hikayeye sahip. Bu evrende düşmanlarımız bize akın akın saldırırken kendimizi savunmak için kulelerimizi inşa ediyoruz ve kaynakları topladıkça kulelerimizi geliştirerek düşmanlarımızı durdurmaya çalışıyoruz.

Defenders ortalamanın üzerindeki grafik kalitesiyle göz kamaştıran bir oyun. Detaylı grafikler renkli görsel efektlerle birleşiyor. Defenders oynanış olarak da zengin bir içeriğe sahip. Oyunda sadece kule kurarak düşmanlarımızla savaşmıyoruz. Koleksiyon kartı sistemine sahip oyunda farklı kuleler için özel kartlar topluyoruz ve kendi kule koleksiyonumuzu oluşturuyoruz. Bu kuleler 25'e yakın yükseltilebilir seviyeye sahip ve büyü gücü ile daha da güçlenebiliyorlar.

Defenders'da standart düşmanların haricinde bölüm sonu canavarları da oyuncuları bekliyor ve kullanıcılara bu bölümlerde bolca heyecan sunuluyor.

YORUMLAR