Derby Destruction Simulator 1.02 (Android)

Derby Destruction Simulator

Derby Destruction Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Derby Destruction Simulator çılgınca araba çarpıştırabileceğiniz bir mobil oyundur

Derby Destruction Simulator oyunculara farklı bir araç kullanma tecrübesi yaşatmay başarabilen bir mobil araba parçalama oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Derby Destruction Simulator, klasik yarış oyunları veya simülasyon oyunlarıyla karşılaştırıldığında daha fazla aksiyon içeren bir oyun. Normal yarış oyunlarında aracımızı seçerek yüksek hız yapmaya ve rakiplerimizi geçmeye çalışırız. Simülasyon oyularında ise ya aracımızı park etmeye çalışır ya da zorlu arazi ve hava şartlarında araç kullanırız. Derby Destruction Simulator'da temel amacımız ise hayatta kalabilmek.

Derby Destruction Simulator'da aracımızı seçiyoruz ve arenalar içerisine dahil oluyoruz. Bu arenalarda her araç birbirine çarparak hasar vermeye çalışıyor. Motoru iflas eden veya yürüyemez hale gelen araçlar yarışmadan eleniyorlar. Karşılaşma sonucu yol almaya devam edebilen son araba yarışmanın birincisi oluyor.

Derby Destruction Simulator'da aracınızla gaza basarak diğer araçları gördüğünüzde onlara çarpmaya, bir yandan da kendi aracınızı darbelere karşı korumaya çalışıyorsunuz. Oyun güzel grafikler ve kolay kontrollere sahip.

YORUMLAR