Device Assist

Device Assist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Device Assist uygulamasıyla Nexus Android cihazınızı çok daha kolay ve etkili bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Device Assist uygulaması, Nexus serisi Android cihaz kullanıcılarının mobil cihazlarının bakımını daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz ve resmi uygulamalar arasında yer alıyor. Her ne kadar pek çok kullanıcı cihazını daha verimli bir şekilde kullanmak için hali hazırda bir çaba gösterse de, unutulan noktalar olabiliyor ve bunları kullanıcılara hatırlatmak için Google Device Assist uygulamasını devreye sokmuş.

Uygulamanın hem kolay kullanılır ve materyal dizayna uygun tasarımı, hem de geniş desteği sayesinde Nexus cihazlarınızda eksik kalan pek bir nokta olmuyor diyebilirim. Zira uygulamayı kullanırken şarj önerilerinden tutun da Google Now kullanımındaki püf noktalara kadar pek çok noktada direkt olarak Google önerilerini alabiliyorsunuz.

Cihazınızda karşılaşabileceğiniz sorunlara karşın Google yetkililerine ulaşma imkanınız olması ise sorunların en kısa yoldan çözümünü sağlıyor. Tabii ki direkt olarak herhangi bir arama gerçekleştirmek mümkün değil fakat bir ticket bırakarak sorununuzu aktarabiliyor ve gelen cevabı bekleyebiliyorsunuz.

Eğer Nexus'unuzu tam verimiyle kullandığınızdan emin değilseniz ve kısa pil ömrü, yavaş açılma ve uygulamalar gibi sorunlarınız varsa uygulamayı Nexus Android cihazlarınıza yüklemeyi unutmayın.

YORUMLAR