DGS 2015 Puanmatik

DGS 2015 Puanmatik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DGS 2015 Puanmatik pratik bir DGS puan hesaplama aracıdır

DGS 2015 Puanmatik Dikey Geçiş Sınavına katılan kullanıcılara pratik ve hızlı bir şekilde sınav sonuçlarını görme imkanı veren bir DGS puan hesaplama aracı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Dikey Geçiş Sınavı puan hesaplama uygulaması olan DGS 2015 Puanmatik temel olarak bu sınavda çıkarttığınız netleri girerek sayısal, sözel veya eşit ağırlık puanlarınızı görmenizi ve OBP hesaplaması yapmanızı sağlıyor. Uygulamaya gerekli bilgileri girdikten sonra hesaplama işi saniyeler içerisinde otomatik olarak yapılıyor.

DGS 2015 Puanmatik'in oldukça basit, sadece ihtiyaca hitap eden bir uygulama olduğu söylenebilir. Uygulamanın arayüzü de bu nedenden ötürü oldukça sade. İşlem yapabilmek için net miktarınızı ve diploma bilginizi giriyorsunuz ve "HESAPLA" tuşuna dokunuyorsunuz. Bu işlem saniyeler içerisinde yapılabiliyor. Eğer Dikey Geçiş Sınavı'na girdiyseniz anlaşılır ve kullanıcı dostu olan bu uygulama bir hayli işinize yarayabilir.