Digby Jump 1.1 (Android)

Digby Jump

1.1
Digby Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Digby Jump, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tırmanma oyunu olarak karşımıza çıkyor.

Digby Jump, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Zevkli bir atmosferde geçen oyunda bloklar üzerinde zıplayarak yükseklere tırmanmaya çalışıyorsunuz. 

Birbirinden farklı parkurlara sahip olan Digby Jump, eski zamanların efsane oyunu Icy Tower tarzında oynanışıyla dikkat çekiyor. Oldukça zevkli bir oynanışa sahip olan oyunda bloklar üzerinde zıplayarak yükseklere tırmanmaya çalışıyor ve arkadaşlarınıza meydan okuyorsunuz. Hoş animasyon ve grafiklere sahip olan oyunda dikkatli olmalı ve engellerden uzak durmalısınız. Kolay bir oynanışa sahip olan oyunu tek parmak ile oynayabiliyorsunuz. Bu nedenle boş zamanlarınızda, metroda, otobüste ve trende zevkle Digby Jump oyununu oynayabilirsiniz. 

Eğlenceli bir oyun olarak nitelendirebileceğim Digby Jump, hem sizin hemde çocukların beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm bir oyundur. Son derece basit bir oynanışa sahip olmasının yanı sıra eğlenceli bir kurguya da sahip olmasından dolayı Digby Jump'ı severek oynayabilirsiniz. Renkli görsellere ve etkileyici ses efektlerine sahip olan Digby Jump'ı sakın kaçırmayın.

Digby Jump oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.