Dino War 1.0.11 (Android)

Dino War

Dino War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alışılmışın dışındaki asker modellemeleri ile savaş dünyasına merhaba deyin.

MMO oyunu severler tarafından keyifle oynanan Dino War mobil platformdaki strateji oyunları ile hemen hemen aynı özelliklere sahiptir.

Tabii ki alanındaki oyunlar arasında farklılıklarda yer almaktadır. Oyuncuların bildiği üzere diğer Strateji oyunlarında askerleri ya da fantastik canlıları kontrol ederek gerçek zamanlı savaşlara katılıyorduk. Dino War’da ise durum bambaşka bir boyutta karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı dinazorlar inşa edecek, güçlendirecek ve dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı savaşacağız.

Oyun içerisinde kendimize ait bir üs yer alıyor. Bu üste demir, altın, taş vb. gibi değerli maddeler üretecek paraya dönüştürecek ve dinazorlarımızı geliştireceğiz. Üssümüzün yakın bölgelerinde diğer oyuncuların üsleri yer alacak. Burada yapmanız gereken dinazorlarınız ile çevredeki üsleri yağmalamaktır. Eğer rakibinizin üssünde koruyucu dinazorlar var ise işiniz biraz zorlaşacak olsa da galibiyet için elinizden geleni yapmalısınız. Oyun içerisinde sadece dinazorlardan faydalanmıyoruz. Asker oluşturuyor, dinazorlara yerleştiriyor, çeşitli silahlar üretiyor ve birbirinden farklı saldırı taktikleri ile rakiplerimize karşı mücadele ediyoruz. Dino War aksiyon dolu bir ücretsiz strateji oyunudur. İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR