Dinosaur War 1.41 (Android)

Dinosaur War

Dinosaur War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dinosaur War eğlenceli bir strateji oyunudur

Dinosaur War eğer dinazorları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir dinazor savaşı oyunu olan Dinosaur War'da herşey kayıp ve unutulmuş topraklarda geçen bir macera ile başlıyor. Bu kayıp topraklarda insanlar ve dinazorlar uzunca bir süre uyum içinde yaşamışlardır. Fakat karanlık bir güç bu kayıp topraklara saldırınca herşey değişmiş, sadece belli sayıda insan ve dinazor hayatta kalmıştır. Bizim oyundaki temel görevimiz hayatta kalan bu insan ve dinazorları birleştirerek herşeye neden olan karanlık gücü kayıp topraklardan dışarı atmaktır.

Dinosaur War'da karanlık güç ile girdiğimiz mücadelede madenler, taş ocakları ve otlaklar inşa ederek kaynak elde etmeli, topladığımız kaynaklarla da çeşitli dinazor türlerini yetiştirerek topraklarımızı güçlendirmeliyiz. Eğer daha fazla dinazor üretmek istiyorsak bu dinazorların yaşaması için bataklıklar ve yem kafesleri de inşa etmeli ve onlara yaşam alanı üretmeliyiz.

Dinosaur War bize savaşlar öncesi kullanacağımız zırhları ve silahları belirleme imkanı da veriyor. Ayrıca oyunda yer alan Arena modu sayesinde çevrimiçi olarak diğer oyuncularla da savaşabiliyoruz.

Dinosaur War dinazorları seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR