Dirt Bike HD 1.0.2 (Android)

Dirt Bike HD

Dirt Bike HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dirt Bike HD, birbirinden zorlu parkurları geçmenizi ve bisiklet sürmenizi amaçlayan bir yarış oyunudur.

Çoğu insan bisikleti günlük hayatta işe gitmek veya yakın mesafelere gitmek için kullanıyor. Oldukça güzel bir taşıt olan bisiklet, hem masrafsız hem de sağlıklı. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Dirt Bike HD oyunu ile birlikte bisikletle işe gitmeyi bırakacaksınız. Çünkü bu oyun bisiklet ile akrobatik hareketler yapılması gerektiğini savunuyor.

Dirt Bike HD oyunu sizi bisikletle birlikte katılabileceğiniz büyük bir maceraya çağırıyor. Hemen bisikletinizi alın ve zorlu parkurları geçmeye çalışın. Dirt Bike HD oyununda güçlü tekerlere sahip bisikletiniz ile birlikte size özel olarak kurulmuş parkuru geçmeye çalışıyorsunuz. Bu parkurda yaptığınız her akrobatik hareket size ek puan kazandırıyor. Kazandığınız bu puanlarla birlikte diğer oyuncular arasında yarışabilir ve liderler tablosuna isminizi yazdırabilirsiniz.

Geliştirici tarafından özenle tasarlanmış olan 3 boyutlu grafikleri ve muhteşem ses efektleri ile birlikte Dirt Bike HD oyununun bağımlısı olacaksınız. Bu oyunla birlikte bisiklet sürme alışkanlığınız değişebilir. Bu yüzden oyuna kendinizi fazla kaptırmamaya özen gösterin.

Dirt Bike HD oyununda bisikletin kontrollerini ekranda bulunan butonlar sayesinde yapabiliyorsunuz. Bu butonları kullanarak bisikletinizi hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz. Parkurda uygun bulduğunuz yerlerde ise yine ekranda bulunan butonları kullanarak bisikleti takla attırabilirsiniz.

YORUMLAR