Disco Ducks 1.0.5 (Android)

Disco Ducks

Disco Ducks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disco Ducks, eşleştirme oyunlarından hoşlananların ücretsiz olarak sahip olabilecekleri bir oyun.

Disco Ducks, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, keyifli ve uzun soluklu bir eşleştirme oyunu. Her ne kadar marketlerde bu türün temsilcilerine bolca rastlamak mümkün olsa da Disco Ducks'ın çizgi film ve müzik ağırlıklı teması onu rakiplerinden kolayca ayrıştırıyor.

Oyundaki temel amacımız her zaman olduğu gibi üç tane aynı objeyi yan yana getirip onları platform üzerinden silmek. Elbette daha fazlasını bir araya getirebilirsek puanımız da aynı ölçüde artıyor. Zorlu kısımlarda oyunda sunulan bonus ve güçlendirici seçeneklerini kullanarak alacağımız puanı hatırı sayılır ölçüde artırabiliyoruz. Oyunda yüzü aşkın bölüm bulunuyor ve her biri farklı tasarıma sahip.

Disco Ducks'ın benzersiz yönleri arasında 70'lerin disko müzikleriyle zenginleştirilen bir atmosfere sahip olması. Oyunu oynarken çalan müzikler keyifli dakikalar geçirmemizi sağlıyor. Açıkçası oyun tasarımcılarının örneğine bolca rastladığımız bu oyun kategorisinde dahi fark yaratmayı başarabilmiş olmaları takdiri hak ediyor.

Eşleştirme oyunlarına ilginiz varsa ve farklı bir seçenek denemek istiyorsanız Disco Ducks'a mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR