Discount Calculator 1.1 (Android)

Discount Calculator

1.1
Discount Calculator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Discount Calculator uygulamasıyla mağazalardaki indirimli ürünlerin gerçek fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

Discount Calculator uygulamasıyla mağazalardaki indirimli ürünlerin gerçek fiyatlarını Android cihazlarınızdan hesaplayabilirsiniz.

Hesap makinesi işlevi gören fakat daha farklı bir amaçla kullanılan Discount Calculator uygulaması, çeşitli mağazalarda gördüğümüz indirim oranları üzerinden ürünlerin gerçek fiyatlarını hesaplamanızı sağlıyor. Özel günlerde, hafta sonlarında veya diğer çeşitli günlerde uygulanan indirimler hepimizin yakından takip ettiği bir durum haline gelmiştir. Normalden çok daha uygun fiyatlarla alışveriş yapabilmemize imkan tanıyan bu indirimleri görünce, ürünlerin asıl fiyatını da merak ettiğimiz de bir gerçek.

Uygulamayı başlattıktan sonra boş kutucuğa indirimli fiyatı girdikten sonra alt kısımdaki indirim oranlarının uygulanmasıyla gerçek ürün fiyatını görebilirsiniz. Mağazada farklı bir indirim oranı uygulandıysa artı butonuyla bunu da ekleyebileceğiniz ve çeşitli indirim oranlarında ürünün gerçek fiyatlarını görebileceğiniz uygulama en büyük meraklarımızdan birini giderecek gibi görünüyor.