Disguise

Disguise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disguise uygulaması Android cihazınızda bulunan özel dosyalarınızı koruma görevini üstleniyor.

Akıllı telefonlarda bulunan özel bilgileriniz şifreli olmadığı zamanlarda rahatlıkla arkadaşınızın eline geçebilir. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen Disguise, yeni bir uygulama ile güvenlik sektörüne giriş yaptı.

Bildiğiniz üzere bir akıllı telefonunuz varsa onu kurcalamayan arkadaşınız da yok demektir. Siz istemeseniz bile o bir yolunu bulur ve fotoğraflarınızdan mesajlarınıza kadar her bölümü ayrıntısıyla birlikte inceler. Tabi siz o sırada hiçbir şeyden habersiz ortalarda dolaşmaktasınız. Arkadaşınızın öğrendiği bu bilgilerin size yeni sorunlar çıkarmaması için güvenlik uygulaması kullanmalısınız.

Disguise, Android işletim sistemine sahip telefonları koruyacağını vadeden ücretsiz bir şifre uygulaması. İstediğiniz uygulamalara desen şeklinde şifre koyabilen bu uygulama, istediğiniz diğer uygulamaları da kolaylıkla modifiye ediyor. Yani uygulamanın isminden tutunda resmine kadar tüm ayrıntıları Disguise ile değiştirebiliyorsunuz.

Oldukça farklı özelliklere sahip olan Disguise, desen şifrelerini de kimsenin açamayacağını düşünüyor. Eğer dosya koruma uygulamasına ihtiyacınız varsa Disguise'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR