Disk Usage & Storage Analyzer 2.0.7.5 (Android)

Disk Usage & Storage Analyzer

Disk Usage & Storage Analyzer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disk Usage & Storage Analyzer mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir disk analizi aracıdır

Disk Usage & Storage Analyzer kullanıcılara mobil cihazlarında disk analizi gerçekleştirme ve depolama alanı kullanımları hakkında detaylı bilgiye sahip olma imkanı veren bir uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz ve herhangi bir reklam içermeyen bir uygulama olan Disk Usage & Storage Analyzer sayesinde Android cihazınızın depolama alanını nasıl daha verimli halde kullanabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Android cihazlarımızı kullanırken hafıza kartlarımıza ve dahili depolama alanlarımıza birçok farklı dosya, uygulama veya oyun atabiliyoruz. Uzun bir süre Android cihazımızı kullandıktan sonra ister istemez depoladığımız bu dosyaların takibini yapmakta güçlük çekebiliyoruz. Cihazımıza yüklediğimiz uygulama ve oyunlar da ek dosyalar yaratabiliyorlar. İşte bu dosyaları takip etmek için kullanışlı bir Android disk yönetim aracı olan Disk Usage & Storage Analyzer'ı deneyebilirsiniz.

Disk Usage & Storage Analyzer Android cihazınızın hafıza kartındaki ve dahili belleğindeki dosya ve klasörleri analiz ederek size hangi öğenin ne kadar yer kapladığını grafiksel olarak veya liste halinde raporlayabiliyor. Uygulama müzik, video, resim, döküman, kitap, indirilen dosya gibi başlıkların ne kadar yer kapladığı görüntülenebiliyor. Böylece disk kullanımınız hakkında fiki sahibi olabiliyorsunuz.

Disk Usage & Storage Analyzer en çok yer kaplayan ilk 10 dosyayı da size raporlayabilmekte.

YORUMLAR