Disney Magic Kingdoms 1.0.6 (Android)

Disney Magic Kingdoms

Disney Magic Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Magic Kingdoms, Gameloft'un tüm Disney karakterlerini dahil ettiği yeni mobil oyunu.

Disney Magic Kingdoms, Gameloft’un imzasını taşımasıyla mobil platformda öne çıkan macera türünde animasyonlarla zenginleştirilmiş her yaştan kişinin keyif alarak oynayacağını düşündüğüm bir yapım.

Android cihazlarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz yeni Disney oyununda Disney karakterlerinin yaşadığı rüya bir dünyaya giriş yapıyoruz. Sevimli fare Mickey’nin davet etmesiyle Disney parklarına adımımızı atıyoruz. Bulunma amacımız Malefiz adında bir büyücünün kara büyüyle sadece iyilerin yaşadığı kötülüğün hiç olmadığı bu rüya parkı bambaşka bir yer haline getirmesi sonucunda Mickey ve arkadaşlarına yardımcı olarak kara büyüyü ortadan kaldırmak. Parkın etrafını saran kargalar, bulutlar ve daha nice kötü şeyi yok etmek için büyücümüzden yardım alıyoruz. Onun direktifleri doğrultusunda kara büyünün etkisini yavaş yavaş azaltıyoruz.

Karakter animasyonlarının dikkat çektiği oyunda başta Mickey’i görsek te Disney çizgi filmlerinden tanıdığımız birçok karakter oyuna dahil edilmiş ve ilerledikçe yeni bir karakterle tanışıyor, yardımını alıyoruz.