Diziyi Bil 1.0.8 (Android)

Diziyi Bil

Diziyi Bil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diziyi Bil oyunuyla Android cihazlarınızdan dizilere dair bilgilerinizi test edebilirsiniz!

Diziyi Bil uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının Türk dizilerini içerisinde barındıran bir bulmaca oyununa erişmelerini sağlıyor, böylelikle hem kendilerini test etmelerine hem de eğlenmelerine imkan tanıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay bir şekilde kullanılabilen bir arayüzle birlikte gelen uygulama, diziler konusunda kendine güvenen kullanıcılar tarafından beğenilecektir. Bilmiyorsanız da korkmayın, zira uygulamadaki yardım imkanları sayesinde işinizi biraz daha kolaylaştırabiliyorsunuz.

Oyunu açtığınızda, karşınıza bulanık bir resim gelecektir ve bu resmin genel olarak tarzından, karakterlerin duruşundan ve çevre düzenlemelerinden faydalanarak hangi dizi olduğunu bulmaya çalışacaksınız. Her ne kadar zaman zaman oldukça zorlayıcı olabilse de, oyunun bu zorluğun ucunu kaçırmadığını da belirtmek gerekiyor.

Her bulmacayı çözdüğünüzde oyunda kullanılan altınlardan kazanıyorsunuz ve bu altınları daha sonra resmi tanıyamadığınız bölümlerde kullanabiliyorsunuz. Altınlarınız sayesinde hem harfler satın alabiliyor, hem de yanlış girdiğiniz harflerin elenmelerini sağlayabiliyorsunuz. Oyundaki karakteri girişi ve harf tahminlerinin eskiden bildiğimiz çarkıfelek oyununa benzediğini de unutmamak lazım.

Eğer hala bulmacayı çözemediyseniz uygulamanın içerisinde yer alan sosyal paylaşım butonlarını kullanarak dostlarınıza da danışabiliyor, böylece altın harcamadan beliren fotoğraftaki dizinin hangisi olduğunu tahmin edebiliyorsunuz. Eğer hem eski hem de yeni Türk dizilerini seviyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim.

YORUMLAR