DNSet 1.1 (Android)

DNSet

1.1
DNSet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DNSet, Android telefon ve tabletlerinize root atmadna DNS ayarlarını düzenleme imkanı sunan yararlı bir Android uygulaması.

DNSet, Android cihazlarının DNS adreslerini değiştirmek isteyen kullanıcılara yardım etmek amacıyla geliştirilen ücretsiz, yararlı ve ufak boyutlu bir Android DNS uygulaması.

Android telefon ya da tabletinizin DNS ayarlarını değiştirmek için root atmanıza gerek olmayan uygulama, cihazızının otomatik olarak kullandığı DNS adresi yerine Google'ın DNS adresleri olan 8.8.8.8 ve 8.8.4.4'ü kullanıyor.

Hem WiFi hem de 3G internet bağlantıları ile çalışan DNSet, Android 4.4 ve yan sürümleri üzerinde bilinen bir sistem hatasından dolayı çalışmıyor. Fakat Android 4.4 ve üzeri tüm sistemlerde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Android mobil cihazlarınızın başlangıcında otomatik olarak çalışabilen uygulama böylece cihazınızın her daim Google DNS'i kullanmasını sağlıyor. Fakat cihazın açılışında çalışmasını istemiyorsanız auto start yanındaki ticki kaldırabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman kapatıp açabileceğiniz uygulamayı tek tuşa basarak kullanabilmeniz mümkün. Eğer bir DNS uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız DNSet ihtiyacınızı karşılayacaktır.

YORUMLAR