Do It Later 2.13.0.15_151207 (Android)

Do It Later

Do It Later
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Önemli ve kaçırmamanız gereken işlerinizi uygulama sayesinde organize edebilir ve takip edebilirsiniz.

ASUS’un geliştirdiği Do It Later uygulaması ile artık yapmanız gereken işlerinizi kolayca organize edebilir ve takip edebilirsiniz.

ZenFone modellerinde kullanılabilen Do It Later uygulamasını, yapılacaklar listesi hazırlama uygulaması olarak tanımlayabiliriz. Gitmeniz gereken toplantıları, sınavları, almanız gereken şeyleri ya da aramanız gereken ve mesaj atmanız gereken kişileri kolaylıkla hatırlatma olarak ekleyebilir, zamanı geldiğinde size bildirmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulama ana ekranındaki artı simgesine dokunarak, yapılacak işlerinizi listenize ekleyebileceğiniz uygulamada tema rengini de zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Günü geçen planlarınızı ekranın sol bölümündeki menüde yer alan Tamamlanmış Görevler sekmesinden görebileceğiniz gibi, hatırlatmalarınızı Sınav, İş, Toplantı şeklinde kategoriye dahil edebiliyor ve öncelik tanıyabiliyorsunuz.

ASUS ZenFone marka Android cihazlarınızda hatırlatma görevi görecek bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, entegre olarak gelen Do It Later uygulamasını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR