Does Not Commute 1.0.0 (Android)

Does Not Commute

Does Not Commute
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    395

  • Üretici

    Mediocre

Does Not Commute, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Does not Commute ilginç bir oyun yapısına sahip olan ve araç sürüş yeteneklerinizi test etmenizi mümkün kılan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Does not Commute'da temel olarak küçük bir kasabada araç kullanmaya çalışıyoruz. Bu kasabada herkes bir yere gidip gelmeye çalışıyor. Biz de bu yolculuklarında araçları başlangıç noktalarından gitmek istediklere yerlere götürmeye çalışıyoruz. Bu iş başta kolay olsa da sonradan oyunun yapısı nedeniyle işler karışıyor. İlk başta yollar boş iken oyun sizin üzerinden geçtiğiniz yolları kaydediyor. Sonras ise kasabadaki diğer insanlar geçtiğiniz yolları kullanıyorlar. Bu nedenle aynı rotayı izlemeniz bir süre sonra zorlaşıyor.

Does not Commute'da zamana karşı yarışırken kaza yapmamaya ve can kaybına sebep olmamaya çalışıyoruz. Oyunun kendine has stratejik bir oynanışı var. GTA serisinin ilk iki oyununda olduğu gibi araçlarımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz. Oyunda arabaların yanısıra tekneler gibi su araçlarını da yönetebilmekteyiz.

Güzel grafiklere sahip bir oyun olan Does not Commute'un ücretsiz versiyonunda oyun sonlandığında oyuna baştan başlamaktasınız. Oyunun tam sürümünü satın aldığınızda ise kontrol noktalarından devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR