Dog Survival Simulator 1.0 (Android)

Dog Survival Simulator

1.0
Dog Survival Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dog Survival Simulator, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir açık dünya simülasyon oyunu.

Dog Survival Simulator, simülasyon oyunları oynamaktan keyif alan Android cihaz sahipleri için üretilmiş bir oyun ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Adından da net bir şekilde anlaşıldığı gibi oyunda dünyaya köpeklerin gözünden bakıyor ve vahşi ortamlarda hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Oyunda seçebileceğimiz köpekler arasında Dalmaçyalı, Bulldog, bekçi köpeği, Alman Kurdu ve diğer türden köpekler yer alıyor. Elbette bu köpeklerin her biri kendilerine has seslere ve davranışlara sahipler. Oyunun grafikler bir simülasyon oyunundan olan beklentileri rahatlıkla karşılıyor. Kaliteli görünen grafiklere bir de hava olayları ve gece-gündüz değişimleri eklenince ortaya denemeye değer bir yapım çıkıyor.

Dog Survival Simulator'da kontrolümüzde olan köpekleri hayatta tutmaya çalışıyoruz. Başka köpeklerle giriştiğimiz mücadelelerden daima galibiyetle ayrılmamız gerekiyor. Neyse ki tecrübe kazandıkça köpeğimizin özelliklerini geliştirebiliyoruz. Dayanıklılık, güç ve hız gibi bileşenler geliştikçe karşı tarafa verdiğimiz hasar da doğru orantılı olarak artıyor.

Oyun genel olarak başarılı bir yapıya sahip. Açık dünya simülasyon oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverler bu oyunu mutlaka denemeliler.