Doğan SLX (Şahin) Park Etme HD

Doğan SLX (Şahin) Park Etme HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doğan SLX (Şahin) Park Etme HD ile araba park etme yeteneklerinizi test edebilirsiniz

Doğan SLX (Şahin) Park Etme HD basit bir mantığa dayanan; fakat park etme oyunu oynamayı seviyorsanız size bolca eğlence sunabilecek bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba park etme oyunu olan Doğan SLX (Şahin) Park Etme HD'de oyuncular Tofaş'ın ülkemizde oldukça tutulan arabası Doğan SLX'i kontrol edebiliyorlar ve sürücülük yeteneklerini test edebiliyorlar. Oyun temel olarak kırmızı renge sahip bir Doğan SLX'i çeşitli engeller karşısında park etme mantığı üzerine kurulu.

Doğan SLX'te gerçekçi bir fizik sistemi mevcut. Oyunda belli alanlara doğru açıyla Doğan SLX'i park etmemiz gerekiyor. Fakat bunu yapmak için dikkatli bir şekilde hesaplama yapmamız gerekiyor. Çünkü park alanı bariyerler ve çizgilerle sınırlandırılıyor. Ayrıca yol üstünde kasisler gibi engeller de bizi beklemekte. Bu eğimli alanlardan geçince arabamızın dengesi bozulabiliyor.

Doğan SLX 3 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunun grafikleri çok yüksek kaliteli olmasa da Doğan SLX'in oynanışı sizi cezbedebilir.

YORUMLAR