Doggy Dog World 1.0 (Android)

Doggy Dog World

1.0
Doggy Dog World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doggy Dog World'te köpeklerin kontrolünü ele alıyor ve şehirde dolaşmaya başlıyoruz.

Doggy Dog World, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde sürükleyici bir simülasyon oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu simülasyonunda sokak köpeklerinin kontrolünü ele alıyoruz ve açık dünya olarak tasarlanmış şehirde dilediğimiz gibi dolaşmaya başlıyoruz.

Oyunda dolaşabilecğeimiz 4 farklı harita mevcut. Haritaların epey geniş olduklarına da değinmemiz gerekiyor. Bu detaya ek olarak oyunda bir de gece ve gündüz dönüşümlerine yer verilmiş. Bu, oyuna gerçekçilik katan bir detay.

Doggy Dog World'e girdiğimizde karşımıza 3 farklı köpek türü çıkıyor. Bunlardan istediğimizi seçerek oyuna başlıyoruz. Oyuna başladıktan sonra önümüze kullanması son derece kolay olan bir kontrol mekanizması çıkıyor. Ekrandaki butonları kullanarak köpekleri rahatça kontrol edebiliyoruz.

Oyundaki grafikler ortalamalarda seyrediyor. Açıkçası biraz daha kaliteli görseller görmeyi isterdik. Yine de oyundan soğutacak kalitesizlikte görsellerin kullanılmadığını belirtelim. Android için simülasyon oyunu arıyorsanız ve köpeklere karşı ilginiz varsa Doggy Dog World'ü mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR