Doodle Dash

Doodle Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Dash, Android cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir platform oyunu.

Doodle Dash, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri aksiyon odaklı bir platform oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda oldukça eğlenceli ve herkesin keyif alabileceği türden bir atmosferle karşılaştığımızı söyleyebiliriz.

Oyunda kontrolümüze bir karakter veriliyor ve bizden bu karakterle mükün olduğunca ileriye gitmemiz isteniyor. Bu esnada karşımıza durmadan düşman birimleri çıkıp bizi yolumuzdan alıkoymaya çalışıyorlar. Neyse ki bu serüvende yalnız değiliz. Güçlü silahımızla ateş ederek karşımızda duranları yok edebiliyoruz.

Oyundaki karakter otomatik olarak yol alıyor. Yol alması için hiçbir şey yapmasak da ateş etmesi ve zıplaması için ekranda bulunan butonları kullanmamız gerekiyor. Sağdaki buton ateş etmeye, soldaki ise zıplamaya yarıyor.

Oyundaki grafiklerin çok gerçekçi olduğunu söyleyemeyeceğiz. Daha çok bir çizgi film atmosferine sahip olduğunu söylememiz gerekiyor. Dolayısıyla oyundan gerçekçilik bekliyorsanız hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Yine de yüksek aksiyon miktarı, ilginç oyun deneyimiyle Doodle Dash oynanması gereken oyunlar arasındaki yerini zorlanmadan alıyor.

YORUMLAR