Doodle God 2.5.5 (Android)

Doodle God

Doodle God
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle God istediği ücreti hak eden değerli bir bulmaca oyunudur. Oyunda farklı materyalleri ve elementleri birleştirerek yenilerini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Doodle God bana göre en iyi bulmaca oyunları arasında yer alan bir yapım. İnternet üzerinden oynayabilecğeiniz bu oyunun mobil cihazlar için de olması gerçekten sevindirici bir haber. Ücretli olarak indiriliyor olsa da gerçekten istediği fiyatı hak ediyor ve oyunseverlere farklı bir deneyim yaşatıyor.

Yüksek çözünürlüklü grafik kalitesine sahip olan oyun her yaştan oyunsevere hitap eden özelliklere sahip. Oyunda elementleri birleştirerek yenilerini oluşturmaya çalışıyoruz. Örneğin toprak ve ateşi birleştirince lav, hava ve ateşi birleştirince enerji, enerji ve havayı birleştirince fırtına, lav ve havayı birleştirince taş, ateş ve kumu birleştirince cam ortaya çıkıyor. Bu şekilde maddeleri birleştirerek yenilerini üretmeye çalışıyoruz. Bu noktada hem yaratıcılık hem de bilgi gerekli. Yüzlerce madde olduğunu düşünürsek ne kadar zor olduğunu anlayabilirsiniz.

Oyunun tek negatif noktası ilerledikten sonra yeni madde bulmanın çok zor bir hale gelmesi. Belli bir aşamadan sonra yeni materyal yaratmak için ipuçlarını daha sık kullanmaya bşalıyoruz. Bu sebeple oyun yavaşlıyor ve zaman zaman sıkıcı oluyor. Yine de Doodle God özellikle bulmaca türü oyunlardan hoşlanan herkesin mutlaka göz atması gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR