Dot Eater 1.3.1 (Android)

Dot Eater

Dot Eater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dot Eater, kontrol ettiğiniz nokta ile sizden küçük boyuttaki noktaları yiyerek büyümeye çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

Dot Eater, yakın zamanda web üzerinde popüler olan Agar.io oyununun benzeri şekilde geliştirilen bir Android beceri oyunu.

Oyundaki amacınız kontrol edeeğiniz renkli noktayı büyütmek. Topun büyümesini sağlamak için hem sizden daha ufak olan noktaları hem de şekerleri yiyebiliyorsunuz.

Oyunda en çok dikkat etmeniz gereken şey ise sizden ufakları yemeye çalışırken, sizden büyüklere yem olmamak. O nedenle oyunda en büyük noktayı elde etmek istiyorsanız, biraz sabırlı olup akıllı ve zamanlı hamleler yapmanız gerekiyor.

Oynadığınız sunucu üzerindeki oyuncu sıralamasını ekranın sağ üst kısmında görebiliyorsunuz. Oyun bir süredir oynadığım için bilmeyen oyunculara da bir kaç ipucu vereyim. Sizden daha büyük bir oyuncu ile karşılaştığınız sizi yiyeceğini anladığınız anda kendi noktanızı tuşa basıp ikiye bölün. Bu sayede rakibiniz bir parçanızı yese bile diğer parça ile az biraz kayıpla oyuna devam edebilirsiniz. Diğer bir olasılık ise ikiye bölündüğünüzde kazanacağınız hız sayesinde rakibinizden kaçmak. Fakat bölündükten sonra tekrar birleşmek zaman aldığı için sürekli bölünmek de oyunda tehlikeli hamlelerden bir tanesi.

Oynadıkça daha da oynama isteği uyandıran Dot Eater'ı Android telefon ve tabletlerinize indirerek web üzerindeki Agar.io oyununu mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

YORUMLAR