Dot Rain 1.06 (Android)

Dot Rain

Dot Rain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dot Rain, Türkçe adı nokta yağmuru olan ve eğlenceli vakit geçirmek içiin oynayabileceğiniz bir Android beceri oyunu.

Dot Rain, ekranın üstünden yağmur gibi gelen noktaları ekranın altındaki nokta ile doğru şekilde eşleştirmeniz gereken eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu. Türk mobil uygulama geliştiricisi Fırat Özer tarafından hazırlanan oyun modern ve şık tasarımı yanında sade ve basit yapısına rağmen eğlenmenizi sağlayacak bir oyun.

Oyunda üstten gelen ufak noktaların rengi ya yeşil yada kırmızı oluyor. Bu ufak noktaların renklerini değiştirmek mümkün değil. Sizin yapmanız gereken ise, elinizden geldiği kadar küçük topları kendi renklerine uyumlu olarak aşağıdaki büyük topla eşleştirmek. Ekranın altındaki büyük topun rengi de kırmızı ve yeşil oluyor fakat bu topun rengini siz belirliyorsunuz. Örneğin alttaki büyük top kırmızıyken, ekrana dokunursanız top yeşile dönüyor. Aynı durumun terisnde ise yeşilden kırmızıya dönüyor.

Yukardan gelen küçük topların renklerine göre hareket ederek elinizden geldiğince fazla top eşleştirip en çok puanı almaya çalışacağınız oyunun boyutu da oldukça udak. Bu nedenle Android akıllı telefon yada tabletlerinizde fazla yer kaplamıyor ve canınız her sıkıldığında açarak keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Eğer son zamanlarda yeni oyun bulma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, Dot Rain'i ücretsiz olarak indirip bir göz atmalısınız. Eğer el becerilerinize de güveniyorsanız kaçırmayın derim!

YORUMLAR